Villas Camino Del Mar
Villas Camino Del Mar Cihuatlan hotel met 36 kamers, gelegen binnen 20 minuten loopafstand van Melaque Beach, bevindt zich tevens in de buurt van Taza Negra. Gasten die in dit hotel verblijven, kunnen hun auto parkeren ter plaatse.
Het centrum van Cihuatlan kan worden bereikt binnen 25 minuten lopen, en natuurlijke attracties zoals Melaque Plaza liggen op 1 km verderop. Sociedad Cooperativa de Servicios Turisticos is een populaire plek om te bezoeken, en het is gelegen op 10-minuten rijden van Villas Camino Del Mar Cihuatlan. Bij dit hotel in Cihuatlan kunt u genieten van een natuurlijke bezienswaardigheid zoals Laguna El Tule op 650 meter hier vandaan. Op 3 km van de accommodatie in Cihuatlan vinden gasten ook het Playa Cuastecomates. Estacion de autobuses de Melaque busstation is op een klein stukje lopen van het hotel gelegen.
Een kluis en een persoonlijk kluisje zijn beschikbaar in de kamers van Villas Camino Del Mar.
U kunt binnen 6 minuten naar Vainilla Pimienta Bistrodeli lopen of eten bij Restaurant El Quetzal de Laura, dat binnen 5 minuten wandelen ligt.
- Locale bezienswaardigheiden
- LagunaDel Tule792 km
- Melaque Plaza372 km
- Experience Mex-ECO Tours524 km
- Salon del Reino de los Testigos de Jehova905 km
- Centro Universitario de la Costa Sur359 km
- Dedszc382 km
- Estatua de los delfines823 km
- Luchthavens
- Luchthaven Playa de Oro18 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Kluisje
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Villas Camino Del Mar hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 25 minuten om in het stadscentrum van Villas Camino Del Mar hotel te komen. - ✈
Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Villas Camino Del Mar hotel?
Playa de Oro luchthaven en Villas Camino Del Mar hotel zijn gescheiden door een 20 km afstand. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Villas Camino Del Mar hotel?
Klanten van Villas Camino Del Mar hotel moeten om 12:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Villas Camino Del Mar hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in Villas Camino Del Mar hotel is $58. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.